Author Topic: Ulster Senior Club Football League Fixtures - 2007  (Read 2518 times)

Armagh Exile

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 371
    • View Profile
Ulster Senior Club Football League Fixtures - 2007
« on: January 17, 2007, 12:52:18 PM »
ULSTER SENIOR CLUB FOOTBALL LEAGUE FIXTURES Ė 2007


Sunday 4 February

Group A
Buncrana v Glenullen
Maghery v Irvinestown
Gortin a bye

Group B
Ahgarayan v Silverbridge
Clontibret v Ballyholland
Loup a bye

Group C
Dromore v Whitecross
Latton v Kilcoo
Castledawson a bye

Group D
Trillick v Armagh Harps
Donaghmoyne v St Paulís
Slaughtneil a bye

Group E
Carrickmore v Doohamlet
Kinawley v Rossa
Lavey a bye

Group F
Donaghmore v Tir na n”g
Scotstown v Longstone
St Johnís v Ballinderry

Group G
Derrylaughan v Mullaghbawn
Brookeborough v Cargin
Ballinascreen v Moy

Group H
Coalisland v Dromintee
Bryansford v Roslea
Creggan v Killyclogher


Sunday 11 February

Group A
Irvinestown v Buncrana
Glenullen v Gortin
Maghery a bye

Group B
Ballyholland v Agharayan
Silverbridge v Loup
Clontibret a bye

Group C
Kilcoo v Dromore
Whitecross v Castledawson
Latton a bye

Group D
St Paulís v Trillick
Armagh Harps v Slaughtneil
Donaghmoyne a bye

Group E
Rossa v Carrickmore
Doohamlet v Lavey
Kinawley a bye

Group F
Longstone v Donaghmore
Ballinderry v Scotstown
Tir na n”g v St Paulís

Group G
Cargin v Derrylaughan
Moy v Brookeborough
Mullaghbawn v Ballinascreen

Group H
Roslea v Coalisland
Killyclogher v Bryansford
Dromintee v Creggan


Sunday 18 February

Group A
Maghery v Gortin
Irvinestown v Glenullen
Buncrana a bye

Group B
Clontibret v Loup
Ballyholland v Silverbridge
Agharayan a bye

Group C
Latton v Castledawson
Kilcoo v Whitecross
Dromore a bye

Group D
Donaghmoyne v Slaughtneil
St Paulís v Armagh Harps
Trillick a bye

Group E
Kinawley v Lavey
Rossa v Doohamlet
Carrickmore a bye

Group F
Donaghmore v Ballinderry
Scotstown v St Johnís
Longstone v Tir na n”g

Group G
Derrylaughan v Moy
Brookeborough v Ballinascreen
Cargin v Mullaghbawn

Group H
Coalisland v Killyclogher
Bryansford v Creggan
Roslea v Dromintee


Sunday 25 February

Group A
Gortin v Buncrana
Glenullen v Maghery
Irvinestown a bye

Group B
Loup v Agharayan
Silverbridge v Clontibret
Ballyholland a bye

Group C
Castledawson v Dromore
Whitecross v Latton
Kilcoo a bye

Group D
Slaughtneil v Trillick
Armagh Harps v Donaghmoyne
St Paulís a bye

Group E
Lavey v Carrickmore
Doohamlet v Kinawley
Rossa a bye

Group F
St Johnís v Donaghmore
Tir na n”g v Scotstown
Ballinderry v Longstone

Group G
Ballinascreen v Derrylaughan
Mullaghbawn v Brookeborough
Moy v Cargin

Group H
Creggan v Coalisland
Dromintee v Bryansford
Killyclogher v Roslea


Sunday 4 March

Group A
Buncrana v Maghery
Gortin v Irvinestown
Glenullen a bye

Group B
Agharayan v Clontibret
Loup v Ballyholland
Silverbridge a bye

Group C
Dromore v Latton
Castledawson v Kilcoo
Whitecross a bye

Group D
Trillick v Donaghmoyne
Slaughtneil v St Paulís
Armagh Harps a bye

Group E
Carrickmore v Kinawley
Lavey v Rossa
Doohamlet a bye

Group F
Donaghmore v Scotstown
Ballinderry v Tir na n”g
Longstone v St Johnís

Group G
Derrylaughan v Brookeborough
Moy v Mullaghbawn
Cargin v Ballinascreen

Group H
Coalisland v Bryansford
Killyclogher v Dromintee
Roslea v Creggan