I'm going to include matches that have been postponed in this list, so if anyone has a new date/time/venue let me know. Link to website HERE
Any Results from the following:
MFC 12-a-side: R2:Mountcollins vs Blackrock, Monagea vs Cois Laoi Gaels, R4:Banogue vs Blackrock, Caherconlish vs Castletown Ballyagran, Gerald Griffins vs Monagea.
City/East MHC: R1:St Patricks vs Killulta Gaels, Naomh Brid vs Murroe Boher.
MHC 12-a-side: R4:Crecora Manister vs Glenroe, R6:Cois Laoi Gaels vs Monaleen, Dromin Athlacca vs Glenroe, Caherline vs Castletown Ballyagran.
MHC Premier: R1:Adare vs Doon, R3:Claughaun vs Adare.
County JAHL Final:Doon vs Drom Broadford.
East
SHC Cup Final:Pallasgreen vs South Liberties.
JBHC: R1:Caherline vs Doon.
South
JBHC: R3:Blackrock vs Castletown Ballyagran, Bruff vs Staker Wallace, Glenroe vs Knockainey.
U21BFC: Final:Ballylanders vs Galbally.
U21BHC: R1:Cois Laoi Gaels vs Blackrock.
MHC: R1:Croom vs Blackrock, R2:Knockainey vs Hospital Herbertsown.
SFC: SF:Ballylanders vs Bruff.
West
JAFC: R2:Mountcollins vs Castlemahon, Monagea vs Granagh Ballingarry.
JBFC: R3:Athea vs Glin, Dromcollogher Broadford vs Newcastlewest.
JAHC: R2:Adare vs St Kierans.
JFL: R3:Patrickswell vs Banogue.
SHL 1A: R6:Bruff vs Kilmallock.
SHL 1B: R6:Doon vs Na Piarsaigh.
IHL 1A: R4:Dromin Athlacca vs Ballybricken Bohermore, R5:Glenroe vs Ballybricken Bohermore.
IHL 1B: R4:Newcastlewest vs Killeedy, Monaleen vs Kildimo, R6:Mungret vs Monagea.
JHL 1A: R5:Crecora vs Blackrock, St Patricks vs Castletown Ballyagran, R9:St Patricks vs Kilmallock, Balckrock vs Feenagh Kilmeedy.
JHL 1B: R4:Askeaton vs Templeglantine, R7:Feohanagh vs St Kierans.
Any Results from the following:
MFC 12-a-side: R2:Mountcollins vs Blackrock, Monagea vs Cois Laoi Gaels, R4:Banogue vs Blackrock, Caherconlish vs Castletown Ballyagran, Gerald Griffins vs Monagea.
City/East MHC: R1:St Patricks vs Killulta Gaels, Naomh Brid vs Murroe Boher.
MHC 12-a-side: R4:Crecora Manister vs Glenroe, R6:Cois Laoi Gaels vs Monaleen, Dromin Athlacca vs Glenroe, Caherline vs Castletown Ballyagran.
MHC Premier: R1:Adare vs Doon, R3:Claughaun vs Adare.
County JAHL Final:Doon vs Drom Broadford.
East
SHC Cup Final:Pallasgreen vs South Liberties.
JBHC: R1:Caherline vs Doon.
South
JBHC: R3:Blackrock vs Castletown Ballyagran, Bruff vs Staker Wallace, Glenroe vs Knockainey.
U21BFC: Final:Ballylanders vs Galbally.
U21BHC: R1:Cois Laoi Gaels vs Blackrock.
MHC: R1:Croom vs Blackrock, R2:Knockainey vs Hospital Herbertsown.
SFC: SF:Ballylanders vs Bruff.
West
JAFC: R2:Mountcollins vs Castlemahon, Monagea vs Granagh Ballingarry.
JBFC: R3:Athea vs Glin, Dromcollogher Broadford vs Newcastlewest.
JAHC: R2:Adare vs St Kierans.
JFL: R3:Patrickswell vs Banogue.
SHL 1A: R6:Bruff vs Kilmallock.
SHL 1B: R6:Doon vs Na Piarsaigh.
IHL 1A: R4:Dromin Athlacca vs Ballybricken Bohermore, R5:Glenroe vs Ballybricken Bohermore.
IHL 1B: R4:Newcastlewest vs Killeedy, Monaleen vs Kildimo, R6:Mungret vs Monagea.
JHL 1A: R5:Crecora vs Blackrock, St Patricks vs Castletown Ballyagran, R9:St Patricks vs Kilmallock, Balckrock vs Feenagh Kilmeedy.
JHL 1B: R4:Askeaton vs Templeglantine, R7:Feohanagh vs St Kierans.